O firme

História firmy

Ako LH energy s.r.o. sme chceli v roku 2022 priniesť na Slovensko nemecké štandardy a kvalitu v odbore návrhov a realizácie fotovoltických panelov. V spolupráci s ďalšími spoločníkmi sme tak založili sesterskú spoločnosť Zelenapredom s.r.o., ktorá momentálne dodáva riešenia fotovoltiky na kľúč nielen pre rezidenčné, ale aj pre komerčné objekty. Naša spoločnosť je tak pomerne mladá, jej výhodou je však vznik pod záštitou LH Energy s.r.o., ktorá v odvetví fotovoltiky pôsobí v zahraničí už dlhé roky.

Naše služby

Naše služby
V rámci fotovoltiky ponúkame komplexné riešenia od návrhu až po samotné spustenie systému, ktorý optimalizujeme a prispôsobujeme vašim individuálnym požiadavkám. Náš tím tvoria odborníci, ktorí sú vám kedykoľvek k dispozícii, a ktorí vám na základe potrebných informácií navrhnú ideálne riešenie.
Bezplatne vám vypracujeme projekt s cenovou ponukou fotovoltického systému tak, aby sme zabezpečili šetrenie vašich výdavkov na energie a priniesli vám čo najväčšiu energetickú nezávislosť. Ak sa vám návrh zapáči a rozhodnete sa realizovať ho, všetko potrebné zariadime za vás. Okrem montáže fotovoltických panelov a zapojenia elektrických zariadení zabezpečíme aj revíziu a následné pripojenie do siete, pričom pomôcť vieme aj v rámci vybavovania štátnej dotácie, ktorá môže vašej domácnosti ušetriť až 4 025 €

Prečo si vybrať nás ?

Spokojnosť zákazníka na prvom mieste

Profesionálna montáž s dôrazom na kvalitu prevedenia

Záruka ekonomicky výhodného riešenia

Použitie certifikovaných produktov najvyššej kvality

003_090

Záruka výnosnosti a bezpečnosti investície

Záruka správneho chodu systému počas celého trvania jeho životnosti

Mapa realizácií

Bratislavský kraj
Inštalovaný výkon: 101 kWp
Počet projektov: 6

Trnavský kraj
Inštalovaný výkon: 12,74 kWp
Počet projektov: 2

Trenčiansky kraj
Inštalovaný výkon: 27,3 kWp
Počet projektov: 2

Nitriansky kraj
Inštalovaný výkon: 57,33 kWp
Počet projektov: 4

Banskobystrický kraj
Inštalovaný výkon: 186,1 kWp
Počet projektov: 24

Žilinský kraj
Inštalovaný výkon: 35,9 kWp
Počet projektov: 3

Košicý kraj
Inštalovaný výkon: 50,5 kWp
Počet projektov: 6

Partneri

JA Solar Holdings

JA Solar Holdings patrí medzi top 10 svetových výrobcov fotovoltických panelov, ktorý už od roku 2005 vyvíja panely pre komerčné použitie pomocou najnovších technológií.

Huawei

Huawei využíva svoje technologické výhody v oblasti digitálnej a výkonnostnej elektroniky a inovuje ich v integrácii s technológiami PV pre striedače, optimizéry a batériové systémy.

Tigo

Tigo je celosvetovým inovatívnym lídrom v oblasti Flex MLPE (Module Level Power Electronics), ktoré zvyšujú produkciu energie a bezpečnosť, a súčasne znižujú prevádzkové náklady fotovoltických zariadení.

K2 Systems

Ako špecialista na strešnú montáž sa spoločnosť K2 Systems zameriava na vývoj a optimalizáciu inovatívnych systémov. Okrem toho si zakladá na neustálej komunikácii so zákazníkmi, vďaka čomu im dokáže ponúknuť praktické, dlhotrvajúce a bezpečné riešenia.

+ 0
PROJEKTOV
+ 0
PV MODULOV
+ 0
SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Naša spoločnosť zelenapredom.sk vznikla ako dcérska spoločnosť LH energy s.r.o, ktorá poskytuje služby v oblasti montáže strešných fotovoltaických systémov v Európe.