O firme

História firmy

LH energy s.r.o. chcela v roku 2022 priniesť nemecké štandardy a kvalitu v obore montážnictva fotovoltických panelov na Slovensko a založila spolu s ďalšími spoločníkmi našu firmu Zelenapredom s.r.o., ktorá dodáva riešenia fotovoltiky na kľúč ako pre rezidenčné, tak aj komerčné objekty. Naša firma je pomerne mladá, no vznikla pod záštitou spoločnosti LH Energy s.r.o., ktorá pôsobí v zahraničí už dlhé roky.

Naše služby

Ponúkame komplexné riešenia pre každého zákazníka, od návrhu až po samotné spustenie systému. Náš vyškolený tím je Vám vždy k dispozícii, zistí od Vás všetky potrebné informácie a navrhne ideálne riešenie na základe Vašich požiadaviek. 

Bezplatne pre Vás vypracujeme projekt s cenovou ponukou fotovoltického systému. Naši odborníci zaručia, že všetko prebehne hladko a bez komplikácií. Zariadime montáž fotovoltických panelov, zapojenie elektrických zariadení, revíziu a následné pripojenie do siete tak, aby Ste s tým mali čo najmenej starostí. 

Taktiež ponúkame vybavenie štátnej dotácie, ktorá môže vašej domácnosti ušetriť až 1500 €.

Naším cieľom je navrhnúť klientovi čo najvhodnejšiu ponuku systému tak, aby sme zabezpečili šetrenie výdavkov, poprípade energetickú nezávislosť.

Prečo si vybrať nás ?

Spokojnosť zákazníka je našou prvou prioritou

Profesionálna montáž s dôrazom na kvalitu prevedenia

Zaručíme riešenie, ktoré bude pre Vás ekonomicky výhodné

Používame najkvalitnejšie certifikované produkty na trhu

003_090

Zabezpečíme výnosnosť a bezpečnosť Vašej investície

Zaručíme správny chod systému počas trvania jeho životnosti

Mapa realizácií

Bratislavský kraj
Inštalovaný výkon: 101 kWp
Počet projektov: 6

Trnavský kraj
Inštalovaný výkon: 12,74 kWp
Počet projektov: 2

Trenčiansky kraj
Inštalovaný výkon: 27,3 kWp
Počet projektov: 2

Nitriansky kraj
Inštalovaný výkon: 57,33 kWp
Počet projektov: 4

Banskobystrický kraj
Inštalovaný výkon: 186,1 kWp
Počet projektov: 24

Žilinský kraj
Inštalovaný výkon: 35,9 kWp
Počet projektov: 3

Košicý kraj
Inštalovaný výkon: 50,5 kWp
Počet projektov: 6

Partneri

JA Solar Holdings

Jeden z top 10 svetových výrobcov fotovoltických panelov. Už od roku 2005 vyvíjajú a ponúkajú panely pre komerčné použitie vyrábané pomocou najnovších technológií.

Huawei

Huawei využíva svoje výhody v technológiách digitálnej a výkonnostnej elektroniky a inovuje v integrácii svojich zavedených digitálnych technológií s technológiami PV pre striedače, optimizéry a batériové systémy.

SolaX Power

Spoločnosť SolaX Power dokázala posúvaním hraníc toho, čo je možné v technológii fotovoltických invertorov, vyrobiť niektoré z najefektívnejších fotovoltických invertorov na súčasnom trhu. To ich zákazníkom umožňuje využívať ešte viac bezplatnej, čistej energie.

K2 Systems

Ako špecialista na strešnú montáž sa zameriava na vývoj a optimalizáciu inovatívnych montážnych systémov. Prostredníctvom neustálej komunikácie so zákazníkmi dokáže ponúknuť praktické, dlhotrvajúce a bezpečné riešenia.

Tigo

Tigo je celosvetovým lídrom v oblasti Flex MLPE (Module Level Power Electronics) s inovatívnymi riešeniami, ktoré zvyšujú produkciu energie, zvyšujú bezpečnosť a znižujú prevádzkové náklady fotovoltických zariadení.

+ 0
PROJEKTOV
+ 0
PV MODULOV
+ 0
SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Naša spoločnosť zelenapredom.sk vznikla ako dcérska spoločnosť LH energy s.r.o, ktorá poskytuje služby v oblasti montáže strešných fotovoltaických systémov v Európe.