Spolupráca

Sme otvorení spolupráci so živnostníkmi, firmami a organizáciami.

Aktuálna spolupráca

Spoločnosť CERAMIC HOUSES EU, s.r.o ako jediná v strednej Európe vyrába a montuje objekty z ľahkých keramických stenových dielcov. Ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektívny progresívny systém je zárukou úspechu na trhu.
Firma BLACHOTRAPEZ spája bohaté skúsenosti a svedomitosť s obrovskou vášňou a túžbou po neustálom rozvoji, vďaka čomu dokáže udávať nové štandardy v odvetví. Veľa rokov spolupracuje s najväčšími svetovými výrobcami vstupných materiálov, vďaka čomu dokáže ponúknuť zákazníkom strešné krytiny najvyššej kvality.
Krtkodom je ekologické bývanie a energeticky pasívny dom, ktorý Vám šetrí náklady na prevádzku. Domy chránené zemou predstavujú luxusné spojenie prírody a premysleného stavebného systému. Vďaka stabilnej klíme do 24°C aj bez klimatizácie a vyváženej vlhkosti po celý rok šetrí nie len Vaše peniaze, ale aj zdravie.
Slovenská inovačná a energetická agentúra bola zriadená ako štátna príspevková organizácia rozhodnutím ministra hospodárstva Slovenskej republiky č. 63/1999 s účinnosťou od 1. mája 1999.

V prípade záujmu spolupráce nás neváhajte kontaktovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Naša spoločnosť zelenapredom.sk vznikla ako dcérska spoločnosť LH energy s.r.o, ktorá poskytuje služby v oblasti montáže strešných fotovoltaických systémov v Európe.