Spolupráca

V oblasti kvality služieb sa snažíme neustále napredovať, preto sme otvorení akejkoľvek zaujímavej spolupráci so živnostníkmi, firmami a organizáciami.

Naše aktuálne spolupráce

Spoločnosť CERAMIC HOUSES EU, s.r.o sa ako jediná v strednej Európe venuje výrobe a montáží objektov z ľahkých keramických stenových dielcov. Vďaka tejto spolupráci sme schopní dodávať vám ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektívny progresívny systém, ktorý je zárukou kvality a úspechu.

Spoločnosť BLACHOTRAPEZ spája bohaté skúsenosti a svedomitosť s obrovskou vášňou a túžbou po neustálom rozvoji, vďaka čomu dokáže v odvetví fotovoltiky udávať nové štandardy. Dlhodobo spolupracuje s najväčšími svetovými výrobcami vstupných materiálov, vďaka čomu dokáže nám a našim zákazníkom dodávať strešné krytiny najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny

Spoločnosť Talpa House je zdrojom ekologického bývania v podobe energeticky pasívneho domu, ktorý výrazne šetrí náklady na prevádzku. Domy chránené zemou predstavujú luxusné spojenie prírody a premysleného stavebného systému, ktorý vďaka vyváženej vlhkosti a stabilite klímy do 24°C aj bez klimatizácie celoročne šetrí peniaze i zdravie zákazníka.

Slovenská inovačná a energetická agentúra bola zriadená ako štátna príspevková organizácia rozhodnutím Ministra hospodárstva Slovenskej republiky č. 63/1999 s účinnosťou od 1. mája 1999. Spoluprácu so SIEA využívame najmä v oblasti vybavovania štátnych dotácií, ktorá dokáže vašej domácnosti ušetriť až 4 025 €.

Naša spoločnosť zelenapredom.sk vznikla ako dcérska spoločnosť LH energy s.r.o, ktorá poskytuje služby v oblasti montáže strešných fotovoltaických systémov v Európe.