Striedače

Striedač prúdu je nevyhnutnou súčasťou fotovoltického systému, umožňuje meniť priamy elektrický prúd vyrobený fotovoltickými panelmi na striedavý prúd, ktorý dokážu využiť bežné spotrebiče. Zabezpečuje taktiež riadenie fotovoltického systému.

Huawei

Spoločnosť Huawei bola založená v roku 1987 a je popredným svetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií a inteligentných zariadení. Prinášajú digitálne technológie každej domácnosti a organizácii pre plne prepojený a inteligentný svet. Zamestnáva približne 197 000 pracovníkov a pôsobí vo viac ako 170 krajinách sveta, kde slúži viac ako trom miliardám ľudí po celom svete.

Striedače podporujú všadeprítomnú konektivitu a rovnaký prístup k sieťam, pre položenie základov inteligentného sveta; poskytovanie maximálneho výpočtového výkonu pre poskytovanie cloudových služieb a inteligencie; vybudovanie výkonných digitálnych platforiem, ktoré pomôžu všetkým odvetviam a organizáciám stať sa agilnejšími, efektívnejšími a dynamickejšími.

Vo svojej ponuke má širokú škálu striedačov pre rezidenčné aj komerčné použitie tak ako pre On-Grid, ale aj Hybridné systémy.

Striedač pre komerčné použitie

Striedač pre rezidenčné použitie

SolaX Power

Vďaka myšlienkam vytvoreným v roku 2012 sa spoločnosť SolaX Power z roka na rok rozrástla na svetovo uznávanú medzinárodnú spoločnosť s pobočkami vo Veľkej Británii, Holandsku, Nemecku, Austrálii, Japonsku a USA. Tento rast odráža zvýšený dopyt po produktoch obnoviteľnej energie na celom svete. SolaX Power sa snaží byť aj naďalej v popredí revolúcie v oblasti solárnej energie so zameraním na výskum a vývoj, ktorý zabezpečuje, že jej produkty zostanú lídroami na trhu.

SolaX Power predstavuje čistú, udržateľnú budúcnosť poháňanú obnoviteľnou energiou. Posúvaním hraníc toho, čo je možné v technológii solárnych invertorov, spoločnosť SolaX Power dokázala vyrobiť niektoré z najefektívnejších solárnych invertorov na súčasnom trhu.

Vo svojej ponuke má širokú škálu striedačov pre rezidenčné aj komerčné použitie tak ako pre On-Grid, ale aj Hybridné systémy.

Striedač pre komerčné použitie

Striedač pre rezidenčné použitie

Naša spoločnosť zelenapredom.sk vznikla ako dcérska spoločnosť LH energy s.r.o, ktorá poskytuje služby v oblasti montáže strešných fotovoltaických systémov v Európe.